dr hab. n. med. Anna Turska-Szybka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia stomatologii dziecięcej.

Pracuje jako adiunkt oraz wykładowca w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii WUM. Od 2014 roku konsultant wojewódzki w dziedzinie stomatologii dziecięcej w województwie mazowieckim. Aktywna uczestniczka konferencji i zjazdów naukowych.

Autorka licznych publikacji, rozdziałów w książkach i podręcznikach z zakresu stomatologii dziecięcej.

Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej (PTSD). członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Stomatologii Dziecięcej (IAPD) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

Od 30 lat prowadzi praktykę prywatną w klinice Vitadent, gdzie ma ogromne grono zadowolonych pacjentów dażących ją sympatią i zaufaniem.dr n. med. Dorota Stańczak-Sionek

Specjalista I st. stomatologii ogólnej, II st. stomatologii dziecięcej.

Pracowała 20 lat w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej I.S.A.M w Warszawie, ostatnio na stanowisku adiunkta. Obecnie praktykuje prywatnie w klinice Vitadent, gdzie pracuje nieprzerwanie od 20lat.

Jest współautorką podręczników dla studentów stomatologii oraz licznych publikacji w prasie fachowej, a także książki dla rodziców „Jak dbać o uzębienia dziecka”. Brała udział w licznych kursach i stażach zagranicznych, np. szkolenie w Vivadent-Ivoclar w Lichtenstein, kurs ze stomatologii estetycznej w klinice Den Mat w Santa Barbara, Kalifornia, kurs z metod sedacji w Lund and Malmo University, Malmo w Szwecja. Dr Sionek byłą także w roku 2003 stypendystką Amerykańsko-Polskiej Fundacji ds.Szkolenia Lekarzy i odbywała go najlepszym stanowym szpitalu dziecięcym w stanie Illinois- Children’s Memorial Hospital Chicago, USA. Uczestniczyła i ciągle szkoli się na licznych krajowych kursach i sympozjach.

Pani doktor cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem dużego grona stałych pacjentów, wśród których są i tacy, nad którymi opiekę rozpoczęła jeszcze jako studentka stomatologii.dr Katarzyna Rodak-Mandalian

Specjalista I st. stomatologii ogólnej, specjalista II st. protetyki stomatologicznej.

Przez 8 lat pracowała w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie jako asystent pod kierunkiem prof.dr.hab.med. Krystyny Dobies.

Odbyła staż na Uniwersytecie w Bernie oraz liczne kursy i szkolenia w kraju.

Dr Rodak jest także autorką wielu publikacji w specjalistycznych czasopismach stomatologicznych oraz tłumaczenia książki o protezach typu Overdenture.

Od 21 lat prowadzi praktykę prywatną ciesząc się renomą uznanej specjalistki.


dr n. med. Wojciech Popowski

Specjalista II st.chirurgii stomatologicznej, od 20 lat pracuje w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie na stanowisku adiunkta.

Od dwóch kadencji jest członkiem Rady I Wydziału Lekarskiego. Przez 7 lat dyżurował w II Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej prof. J. Piekarczyka. Jest członkiem następujących towarzystw naukowych: OSIS, PTCHJU i CST, PTS. W roku 2010 wybrany został na wiceprzewodniczącego Koła Chirurgii Stomatologicznej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Implantologią stomatologiczną zajmuje się od 10 lat. Posiada liczne certyfikaty umiejętności z zakresu implantologii, w tym certyfikat wydawany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Obecnie pracuje w kilku zespołach chirurgiczno-protetycznych, gdzie odpowiada za część chirurgiczną leczenia implantologicznego pacjentów. Instaluje implanty Densply Friadent (Xive), Branemark System ( Mk. III, Active), Osstem ( GSII, GSIII),.

Uczestniczył w licznych konferencjach, zjazdach i kursach doskonalących, poświęconych Chirurgii Stomatologicznej, Szczękowo- Twarzowej i Implantologii.Jest autorem i współautorem 25 publikacji i 9 wystąpień na zjazdach.

Sympatyczny i skromny, pomimo ogromnych umiejętności zawodowych.
dr Magdalena Brudkowska

Od 16 lat zajmuje się ortodoncją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Wiele lat pracowała w Specjalistycznej Przychodni dla Dzieci i Młodzieży na Żoliborzu. Od 17 lat prowadzi praktykę prywatną. Pani doktor ciągle się doskonali i zdobywa wiedzę o nowych metodach leczenia u uznanych światowych autorytetów w dziedzinie ortodoncji. W latach 1994-2000 odbyła serię kursów u prof. Bassini (Francja). Ukończyła także cykl szkoleń u prof. McNamara (USA), którą kontynuuje u jego ucznia i następcy dr Baccetti. Dr Brudkowska brała też udział w kursach prowadzonych przez prof. Bjorna Zachrissona(Norwegia). Regularnie odbywa spotkania z dr Garcia (Meksyk, Hiszpania), z którym konsultuje trudne przypadki spośród swoich pacjentów. Oprócz imponującej wiedzy pani doktor wyróżnia się także ogromną kulturą osobistą i oddaniem dla swoich pacjentów. Jest bardzo lubiana przez pacjentów zarówno dorosłych jak i dzieci, z którymi ma świetny kontakt.


dr Edyta Jaworska

W roku 2005 ukończyła Warszawską Akademię Medyczną. W roku 2006 rozpoczęła specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo- Szczękowo- Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej I Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie przygotowywuje się do obrony pracy doktorskiej. Zdolna młoda lekarka i bardzo sprawny chirurg. Od 4 lat prowadzi praktykę prywatną, gdzie zyskała sobie duże grono zadowolonych pacjentów.

dr Anita Krzyżewska

Ukończyła stomatologię w 1995roku. Pracowała w warszawskiej specjalistycznej lecznicy kolejowej, a następnie w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego W-wa Praga-Płd. Od 1996 roku prowadzi także praktykę prywatną i może się poszczycić dużym gronem zadowolonych pacjentów.
Vitadent Sp. z o.o. / ul. Borowego 5 / 01-357 Warszawa / (22) 665-00-05
tworzenie stron JELLINEK studio